+420704104799          info@hpower.cz

Zimní období je sice krásné, ale na druhou stranu to znamená, že si budete muset doma přitopit. V současné době se nabízí mnoho různých způsobů.Vytápění na míru

Existuje celá řada možností, jaké vytápění si můžete vybrat do své nemovitosti nebo na pracoviště. Je pravdou, že mnohdy rozhoduje cenová relace, ale rozhodně by to nemělo být rozhodující. Pojďme se společně podívat do zákulisí a možností, které se v dnešní době nejvíce využívají, a není divu, jelikož se dá ještě vyřídit dotace a tudíž se vaše investice značně pokrátí. Výsledkem je spolehlivý kotel nebo tepelné čerpadlo, které se samo postará o vaše pohodlné teplo. Pokud uvažuje o změně ve vytápění nebo dokonce musíte změnit kotel za novější podle stanovených parametrů, rádi Vám pomůžeme zrealizovat moderní vytápění, se kterým budete maximálně spokojeni. Jako topenáři vám sestavíme vytápění podle potřeby na klíč a doporučíme vše potřebné pro bezproblémové vytápění.

Nabízíme vysoce kvalitní produkty

Specializujeme se především na instalaci peletkových kotlů Ponast, které jsou vybaveny elektronickou řídící jednotkou. Rozhodně u nich oceníte automatický podavač paliva. Automatické řízení totiž nevyžaduje vaši stálou pozornost, ale pouze kontrolu a dosypání paliva do zásobníku a občas odstranění popela. Jedná se o český výrobek, který se velmi snadno ovládá. Pokud byste raději chtěli tepelné čerpadlo, tak ani v tomto případě nepochybíte. Zaměřujeme se i zde na kvalitní výrobky a není problém si vybrat čerpadlo značky LG, Daikin, Nibe a nebo Samsung. Jedná se o velmi propracovanou technologii, která vám v pohodě vytopí prostory i ohřeje vodu. Nemusíte se o nic starat a navíc se dá technologie napojit na chytrou domácnost a ovládat pohodlně z mobilního telefonu nebo tabletu.

Realizace ekologického vytápění

Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečně velmi šetrné produkty a je nutné vše sestavit na klíč, tak rozhodně vám nabízíme vše potřebné k realizaci. Můžete se na nás obrátit ohledně konzultace, jaké vytápění vám bude nejvíce vyhovovat. Následně vám propočteme a nabídneme různé možnosti, ze kterých vybereme tu nejlepší, která bude v podstatě řešit vytápění přesně na míru. Zrealizujeme instalaci a samozřejmě následně vás proškolíme, jak kotel nebo tepelné čerpadlo budete obsluhovat nebo co vše je potřebné pro jeho správný chod. Stranou nezůstanou ani již zmíněné dotace, které vám rozhodně ulehčí finanční stránku. Neváhejte nás kontaktovat i pro více informací.

V současné době nabízíme:


Tepelná čerpadla značek LG, NIBE, Samsung a Daikin

Rádi Vám připravíme nabídky Všech tepelných čerpadel které budou na Váš dům vhodné. Vy si vyberete co Vás zaujme. Samozřejmě pro Vás připravíme plán nové kotelny/technické místnosti. 

Kotle na pelety nebo uhlí.

Pokud chcete kotel, ať už z vlastního přesvědčení nebo váš dům není pro tepelné čerpadlo vhodný můžeme Vám nabídnout české kotle na pelety Ponast a nebo Blaze harmony. Případně kotle na uhelnou drť Ekoscroll. (kotle na uhlí nepodléhají dotacím)

Dále nabízíme veškeré topenářské práce, kompletní návrh a realizace nových rozvodů v domě, podlahové vytápění, výměny otopných těles a mnoho dalšího- stačí zavolat a zeptat se, rádi pomůžeme. 

Fotovoltaické elektrárny na klíč

S naší partnerskou firmou SolaEnzo s.r.o. nabízíme i fotovoltaické elektrárny za skvělé ceny.

Vizualizace vašeho domu, Jak bude vypadat po instalaci panelů zdarma.


Konzultace objednávejte na info@hpower.cz